začínám s krajinou

/album/zacinam-s-krajinou/p3210039-jpg/ Měl jsem už velké nutkání si pořádně zajezdit, tak jsem narychlo propojil dvoukolejku a vypustil první vlaky. Nebyly shledány jízdní nedostatky. /album/zacinam-s-krajinou/p3210038-jpg/ Prohnal jsem provizorně i motorák. Budu muset osadit jiný dekodér a nějaký POWER, protože na křižovatkách dvouosák trochu zlobí... To je běžné. /album/zacinam-s-krajinou/p3210028-jpg/ Pára vjíždí do nádraží N4. Toto nádraží na jednokolejce je od stanoviště dispečera hodně vzdálené. Provoz zde udělám automatizovaný. /album/zacinam-s-krajinou/p3210027-jpg/ Nádraží jsou zatím bez názvů, tak používám jen číslování podle plánku kolejiště. Tady je N4 na "zelené" jednokolejce. Ke stanovení názvů nádraží vypíši výběrové řízení.
/album/zacinam-s-krajinou/p3210025-jpg/ N4. Obarvený polystyren v popředí by měl být nahrazen kvalitní skálou (asi až v důchodu...). /album/zacinam-s-krajinou/dsc4311-jpg/ Byl u mne na návštěvě kamarád a byl nadšený z parního provozu. Udělal mi detailní foto Němky. /album/zacinam-s-krajinou/dsc4199-jpg/ Pak ještě zachytil průjezd spěšného vlaku nádražím N1. Motorák vyčkává. /album/zacinam-s-krajinou/dsc4186-jpg/ Na dokončené nádraží N4 se přijeli podívat celebrity: Hanzelka a Zikmund.
/album/zacinam-s-krajinou/p3210026-jpg/ Ještě jednou N4. Toto nádraží je na jednokolejce a v budoucnu by se zde měl provoz plně automatizovat, včetně výměn souprav v nádraží i ve skrytých částech "zelené" trasy. /album/zacinam-s-krajinou/dsc4168-jpg/ Celkový pohled na západní část kolejiště, kde se už také začíná trochu zelenit. Podle dosavadního vývoje situace se zdá, že budu ve finále potřebovat minimálně asi několik tisíc stromků... /album/zacinam-s-krajinou/dsc4183-jpg/ Celkový pohled na východní část, kde se již pomalu začínat zelenit. To růžové na obzoru je ochranné hrazení pro skrytou "zelenou" jednokolejku. Přívětivější zelená a modrá karimatka došla... /album/zacinam-s-krajinou/p5240039-jpg/ To modré je příprava na dvoukolejné nádražíčko na trase "zelené" jednokolejky. Zde se budou rovněž vyhýbat v protisměru jedoucí vlaky. Založil jsem školku na odchov stromků, ale je jich pořád málo.
1 | 2 >>